מובה דאנס – בית ספר לבלט קלאסי ומחול

רוצה להתחיל?

שיעור ניסיון בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

נוסד בשנת 2017, נקרא על שם מליסה מורן וארגס.

הרקדנית, הכוריאוגרפית והמורה, מליסה מורן היא מורה מוסמכת לבלט קלאסי ובוגרת בית הספר “Escuela Superior de Música y Danza de Monterrey” (בית הספר הגבוה למוסיקה ולריקוד במונטריי), במקסיקו. במשך שנות לימודיה בבית ספר לבלט היא רכשה ידע עמוק בשיטת הבלט הקובני, אשר גובשה על ידי הרקדנים בעלי השם העולמי Alicia Alonso (prima ballerina assoluta) ו- Fernando Alonso, מייסדי הבלט הלאומי בקובה.

שיטת הבלט הקובני מעמידה לרשות התלמיד יכולות אתלטיות מקסימליות יחד עם תנועות חינניות, הרמוניות ומדויקות של הגוף כולו. שיטה זו, בבית הספר לריקוד של מונטריי, לא רק הוערכה בעקביות על ידי המנהלת הנוכחית של בית הספר הלאומי לריקוד בקובה, Ramona de Saa, אלא גם ייצרה כמה מהרקדנים המפורסמים ביותר היום וכוכבי העתיד של עולם הבלט המודרני.

במשך השנים, מליסה צברה את הנסיון הדרוש על מנת לאמן תלמידים צעירים נושאי פרסים ומבוגרים, מרמת מתחילים ועד מקצועיים, לא רק במקסיקו אלא גם בוינה, אוסטריה וכיום בישראל. חלק גדול מאימוני הריקודים שלה היה בסגנונות ג'אז, בלט, מודרני ופלמנקו. בנוסף, הוכשרה בקורסים מקצועיים וסדנאות במקסיקו סיטי, אמסטרדם, ניו יורק, סיאטל, וינה ותל אביב, יחד עם מורים עולמיים הראויים לציון כמו- Mina Hachar, Jaime Vargas, Irina Provorova, Christine Ferrando, Judit Szabo, Edit Lafranco, ועוד.

חוג-בלט-בחולון

מטרת העל:

מטרותינו הן לבנות גישה נלהבת למחול וליסודות הקלאסיים שלו על ידי יצירת סביבה מטפחת, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של חינוך. דבר זה יאפשר לתלמידים את התשוקה וההכנה המיטבית על מנת להפוך לחלק מקצועי בעולם הריקוד. בסופו של דבר, התנסות זו תאפשר לתלמידים לגלות את אהבתם לתחום אמנות יוקרתי זה כמו גם לשלמות וסדר בעולם לא מושלם וכאוטי כמו שלנו.

חוג בלט במובה דאנס:

אנחנו מציעים מגוון רב של מסלולי בלט קלאסי, בלט לילדים, בלט למבוגרים. השיעורים מותאמים גם למתחילים וגם למתקדמים.

 

רוצה להתחיל?

שיעור ניסיון בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך: