בלט לילדים

מחפש/ת בית ספר לבלט?

לפרטים נוספים התקשרו: 03-6337955 או מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם:

הרשמה לשנת 2018-2019 בעיצומה

ללמוד לרקוד בלט היא דרך מדהימה לילדים לצמוח בתחום הפיזי, הנפשי והחברתי. בין אם הילדה שלך רק בתחילת הדרך או כבר יש ניסיון, יש לנו תוכנית לימודים שונה לכל קבוצה, גיל ורמה על מנת ליעל את השיעורים ולהבטיח תוצאות כבר מהשיעור הראשון.

בלט-לילדים

הקבוצות שלנו

  • מחול יצירתי – גילאים 4
  • טרום בלט – גילאים 5
  • מתחילים I – גילאים 6-7
  • מתחילים II – גילאים 8-10
  • מתחילים III – גילאים 10-12
  • מתקדמים I – גילאים 10-12
  • מתקדמים II – גילאים 13-15

לקוחות ממליצים

blank
blank
blank

שיעורי בלט לילדים

המקום הנכון ללמוד בלט הוא המקום עם סביבה חמה מטפחת, הילדים לא רק את יעריכו ויאהבו את אמנות הבלט אלה גם יגלו את הכישרון שלהם וכמה רחוק הוא יכול לקחת אותם בעתיד. במובה דאנס, מלבד היתרונות הגופניים והנפשיים שהבלט מספק, הילדה שלך גם תילמד להיות אדם אדיב וחברותי. רקדנים לשעבר שזוכרים את שנותיהם הצעירות בבית ספר לריקוד ואפילו בלהקת מחול מקצועית, יסכימו לספר לכם שחלק מחברויותיהם החזקות והארוכות ביותר שהפכו להיות משפחתם השניה, הם הרקדנים ששיתפו עמם את הזמן בכיתה ואת התשוקה שלהם לִריקוד.

שיעורי בלט לילדים יכולים להימשך בין שעה לשעתיים, בהתאם לרמה כי הם מחולקים לשלושה חלקים, בר, מרכז ואלגרו. ככל שהילדה שלך מתקדמת בטכניקה, תהליך האימון הופך להיות תובעני יותר, לכן לפעמים הזמן בסטודיו יתארך בהתאם לכמה אימונים יש לעשות לאורך השבוע.

בלט לילדים היא דרך נהדרת לתת לילדך את הקאורדינציה ואת האמנות שהם צריכים על מנת להרחיב את אופקיהם ולחזק אותם במובן הפיזי – חלופה טובה יותר לישבה על הספה ומשחק בפלאפון – דבר העלול להוביל לחוסר שמחה וסיפוק, לאנטי-סוציאליות  ואפילו בעיות רפואיות ונפשיות בחיהם הבוגרים.

רוצה לנסות?

שיעור ניסיון בחינם!

התקשרו 03-6337955 או מלאו את הטופס שלפניכם:

חוג-בלט-לבנים
חוג-בלט-לבנים