בלט לילדות

מחפש/ת בית ספר לבלט?

לפרטים נוספים התקשרו: 03-6337955 או מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם:

קבוצת מתחילים I

 • לחצי כאן לפרטי הגילאים, הימים ומחיר

  לאיזה גיל:

  גילאי 6-7 (כיתות א'-ב')

  ימים ושעות:

  שני: 18:15-19:15

  חמישי: 18:15-19:15

  מחיר:

  ₪220

ברמה זו, התלמידים יכירו את אוצר המילים של הטכניקה הקלאסית כמו גם את התכונות האמנותיות שלה. השיעור מתחיל עם תרגילי כוח פשוטים, יציבות גופנית ומתיחות, על מנת להכין את גופם לתנוחה הנכונה ולמיקום הנכון על הבר. החלק האחרון של השיעור יהיה מורכב מ-petit allegro (קפיצות קטנות) ותרגילים ברחבי החדר אשר יכללו אלמנטים חיוניים של תנועה בטכניקה הרלוונטית כמו מוזיקליות ומודעות מרחבית. כללי התנהגות בכיתה יתורגלו באופן יומיומי ומצופה מהתלמידים לנהוג על פיהם בכל שיעור.

קבוצת מתחילים II

 • לחצי כאן לפרטי הגילאים, הימים ומחיר

  לאיזה גיל:

  גילאי 8-10 (כיתות ג'-ד')

  ימים ושעות:

  ראשון: 17:30-18:30

  רביעי: 17:30-18:30

  מחיר:

  ₪220

ברמה זו התלמידים ירכשו יותר כוח, גמישות וקואורדינציה. התלמידים יפגשו באתגרים חדשים שיש להתגבר עליהם כגון תרגילים מורכבים יותר על הבר ובמרכז, אשר ידרשו יותר שליטה, ריכוז, מצב גופני ומוסיקליות על מנת לבצע קומבינציות באופן מדויק. התדירות של פעמיים בשבוע היא הכרחית לחלוטין על מנת להשיג התקדמות טובה אשר בסופו של דבר תגרום למוטיבציה להמשיך וללמוד את אמנות הבלט.

תלמידים שישיגו תוצאות חיוביות ייבחרו ויעברו הכנה לעבודת פוינט, אשר תדרוש הכנה נרחבת יותר שכוללת חיזוק מתמיד של כפות הרגליים והקרסוליים. דבר זה יכין אותם לשלבים הבאים בטכניקה ולהזדמנות לגלות את מידת הכישרון שלהם.

קבוצת מתחילים III

 • לחצי כאן לפרטי הגילאים, הימים ומחיר

  לאיזה גיל:

  גילאי 10-12 (כיתות ד'-ו')

  ימים ושעות:

  ראשון: 15:00-16:30

  שלישי: 16:00-17:30

  רביעי: 15:00-16:30

  מחיר:

  ₪400

במתחילים 3, יתקיימו 3 שיעורים בשבוע (שעה וחצי). המטרה המרכזית היא להאיץ את התקדמות התלמידים ולרכוש את הניסיון הנדרש כדי להתקבל ל-"רמת המתקדמים". התלמידים יתרגלו תרגילי רצפה במטרה לבנות כוח וקואורדינציה. כמו כן, ילמדו גם את התנוחה הנכונה והחיונית כדי לעמוד נכון על באר. התרגול על הבאר והמרכז ידרוש שליטה גופנית, ריכוז ומוזיקליות. תדירות של שלושה אימונים בשבוע היא הכרחית כדי להשיג התקדמות טובה שתסייע לתלמידים להתמודד עם אתגרים חדשים שיצוצו בעתיד.

תלמידים אשר ישיגו תוצאות חיוביות, יבחרו ויוכנו לעבודה נקודתית בקבוצות המתקדמים. הדבר יחייב הכנה נרחבת יותר הכוללת חיזוק מתמיד של הרגליים והקרסוליים, בתוך השיעור ובזמנם החופשי. התמדה זו חשובה כדי להכין אותם לרמות גבוהות יותר של הטכניקה וההזדמנות לגלות את מלוא כישרונם.

קבוצת מתקדמים I

 • לחצי כאן לפרטי הגילאים, הימים ומחיר

  לאיזה גיל:

  גילאי 10-12 (כיתות ד'-ו')

  ימים ושעות:

  ראשון: 18:30-20:00

  שלישי: 17:30-19:00

  רביעי: 18:30-20:00 (מחול מודרני)

  חמישי: 17:30-19:00

  מחיר:

  ₪560

במתקדמים 1, התלמידים יתאמנו 3 פעמים בשבוע (שעה וחצי) בלט קלאסי, כולל פוינט למתחילים ופעם אחת בשבוע מחול מודרני (שעה וחצי).

רמת מתקדמים 1 כוללת אתגרים חדשים ושיעורים אינטנסיביים שיסייעו לתלמידים להתקדם בטכניקה הקלאסית, לחזק את כוחם, גמישותם ואת הקואורדינציה שלהם. השיעור יהיה מורכב מתרגילים מתקדמים וקשים יותר על הבאר שידרשו שליטה, ריכוז, מוזיקליות ומהירות. 15 הדקות האחרונות של כל שיעור יוקדשו להקדמה של טכניקת הפוינט במרכז ובבאר. התדירות של ארבעה אימונים בשבוע היא הכרחית כדי להשיג התקדמות טובה שתסייע לתלמידים להתקבל למתקדמים 2 ולהתגבר על אתגרים חדשים שיצוצו בעתיד.

תלמידים המצטיינים ברמה זו ייבחרו לאודישנים מיוחדים, תחרויות והופעות מול קהל בארץ ובחו"ל.

קבוצת מתקדמים II

 • לחצי כאן לפרטי הגילאים, הימים ומחיר

  לאיזה גיל:

  גילאי 13+

  ימים ושעות:

  ראשון: 20:00-21:30

  שלישי: 19:00-20:30

  רביעי: 20:00-21:30 (מחול מודרני)

  חמישי: 19:00-20:30

  מחיר:

  ₪560

במתקדמים 2, התלמידים יתאמנו 3 פעמים בשבוע (שעה וחצי) בלט קלאסי, כולל פוינט למתחילים ופעם אחת בשבוע מחול מודרני (שעה וחצי).

להתאמן במתקדמים 2 הוא תהליך מאתגר עבור צעירים. זהו השלב בו יבינו כי מעבר לעבודה הקשה יש צורך בתשוקה אמיתית ומסירות בכדי להתמודד עם הדרישות של השיעורים וכמות האימונים בשבוע שישפיעו על פעילויות היומיום של הנער/ה הצעיר/ה. השיעור מלא בתרגילים מורכבים במרכז הדורשים שליטה, ריכוז, קואורדינציה, מוזיקליות ומהירות. 15 הדקות האחרונות של כל שיעור יוקדשו להקדמה של טכניקת הפוינט במרכז ובבאר. התדירות של ארבעה אימונים בשבוע היא הכרחית כדי להשיג התקדמות טובה שתסייע להם להתקדם לרמה המקצועית ולרכוש את הניסיון והיכולת להתמודד עם אתגרים חדשים שיצוצו.

תלמידים המצטיינים ברמה זו ייבחרו לאודישנים מיוחדים, תחרויות והופעות תכופות מול קהל בארץ ובחו"ל. רמת מתקדמים 2 משמשת כמסנן לרמה המקצועית, ולכן, התלמידים חייבים לפתח טכניקה חזקה, אופי וביטחון כדי לענות על הדרישות האתלטיות הנדרשות בה.

בלט לילדות – מהם היתרונות?

יתרונות עיקריים:

 • קואורדינציה
 • גמישות
 • חוזק ומצב גופני
 • ידע עמוק יותר של הטכניקה
 • מוסיקליות
 • שליטה פיזית
 • זיכרון
 • יציבות ושיווי משקל
 • צמיחה אמנותית
 • מודעות תרבותית

מטרות כלליות:

 • לחזק את אהבת התלמידים שלנו לאמנות התנועה.
 • ללמד את היכולת לעבוד בביטחון ובעצמאות כמנהיגים ובעבודת צוות.
 • לשפר הרגלים ויכולות אשר יאפשרו לתלמידים להמשיך את יצירתם.
 • לבנות את קנה המידה הנכון להערכה אסתטית של הסביבה.
 • לעורר את היצירתיות והדמיון של התלמידים.

*כל השיעורים כפופים לשינויים.

 

מחפש/ת בית ספר לבלט?

לפרטים נוספים התקשרו: 03-6337955 או מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם: