מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות על שיעורי בלט בחולון

כשאתם מעוניינים לשלוח את הילדות והילדים שלכם ללמוד בלט בחולון, מאד חשוב לדעת מה הכיוון ומהי המטרה. בכלל, אנו ממליצים – תעבדו כקבוצה, לא כיחידים.

[socialpug_share]

blank

כשאתם מעוניינים לשלוח את הילדות והילדים שלכם ללמוד בלט בחולון, מאד חשוב לדעת מה הכיוון ומהי המטרה. בכלל, אנו ממליצים – תעבדו כקבוצה, לא כיחידים. אנו בטוחים שלא פעם ולא פעמיים רבים מכם התעניינו בחוגים לילדים ולילדות שלכם. אז למה לא לעשות זאת בייחד ולבחור את החוג המושלם לילדים/ות שלכם? כשאתם מחליטים לעשות זאת, מאד חשוב לגבש את הקבוצה בהתאם לרמתם של הילדים. ילדים וילדות שהם רקדנים/ות, תלמידי ריקוד לשעבר או עם איזשהו ניסיון בענף שונים מילדים שלא יודעים עדיין דבר בריקוד. לכן, מאד כדאי לערוך ביניכם תיאום ציפיות ולשלוח לחוג בלט לילדות בייחד רק אם נוכחתם שמדובר באותה רמה ובאותו רקע לכל אחד מהם/ן.

כיצד ניתן לדעת אם החוג הוא למתחילים או למתקדמים?

מורה שמעבירה חוג בלט לילדות רושמת הן בפרוספקטים שלה והן באתר האינטרנט מהן הרמות הנלמדות. כשאתם עושים את העסקה ומשלמים, אתם יודעים בדיוק לאן הילדים שלכם עתידים ללכת. בלט לילדים מתחילים זה תחום אחד, בלט לילדים ברמה בינונית/מתקדמת זה משהו אחר. אנו ממליצים לכם לבדוק מספר אפשרויות אצל מספר מורות. כאשר אתם קבוצה, אתם כוח, ויש לכם יכולת להשפיע על המשא ומתן. לדוגמה, אם המורה מנתבת את התלמידים למתנ"ס בבת ים, וכולכם מחולון, אתם יכולים להשפיע עליה לפתוח שם קבוצת בלט לילדים וילדות.

כיצד יש להיערך בצורה טובה להתנהלות עם הילדים במסגרת החוג?

לפני שאתם רושמים את הילדים, יש לברר האם החוג מתגבש בימים ובשעות נוחות עבורכם. מערכת השעות של שיעורי בלט בחולון זמינה לכם הן בפרוספקטים והן במתנ"ס עצמו. כמו כן, יש לברר מהו זמן ההגעה מהבית שלכם לחוג ומהחוג הביתה ולהבטיח שזה נוח ומתאים לכם כלקוחות המקום. אנו סבורים כי כדאי לשאול מעת לעת את הילדים אם הם נהנים ללכת אל שיעורי בלט בחולון וללמוד משם מה קורה שם בפועל. אם רק תלמידים שלמדו פעם לרקוד או רקדנים חצי מקצועיים אומרים שכיף להם, ייתכן שהחוג הוא בכלל למתקדמים, וכדאי יהיה לבדוק חוג אחר בו הרמה היא בסיסית מכך.

באיזו אינטנסיביות מתקיים חוג בלט לילדים/ות בדרך כלל?

על פי רוב, פעמיים בשבוע, ולעתים פעם בשבוע. תלוי כמה שעות יש בכל שיעור. אורכו של שיעור בלט לילדות ממוצע הוא כשעתיים לימודים.

[socialpug_share]

מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים