מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים

טיפים מקצועיים להתאמת חוג בלט לילדות

חוג בלט הוא אחד מהפופולאריים בקרב ילדים. בשנים האחרונות, ניכר כי גם בנים לא מעטים הצטרפו למעגל הרוקדים והרוקדות, בשל התמורות החברתיות והתקשורתיות שהריקוד מקנה. אם ברצונכם לדעת כיצד לבחור חוג בלט לילדים, במקבץ הטיפים שלפניכם תוכלו לדעת בדיוק מה לעשות על מנת להגיע למורה הטובה ביותר עבור הילד או הילדה שלכם בתחום הבלט.

[socialpug_share]

טיפים-בלט-לילדות-2

טיפ מס' 1: בדקו האם ישנן המלצות על המורה העתידית לבלט

בכל תחום מקצועי – המלצות הן חשובות, אבל בתחום כמו בלט קלאסי הם מקבלות משנה תוקף. בשונה מחוג הבלט המודרני, הראשון מוציא את התלמידים לכלל הסגנונות המורכבים, בשל היותו בעצמו מורכב וחשוב. מי שהפנים היטב בלט קלאסי יכול להמשיך בגילים גדולים לפלמנקו ולסגנונות אוריינטליים שונים בתחום המחול. לכן, היותה של המורה הראשונית לבלט הקלאסי – טובה הוא צורך ראשון במעלה לכל רקדן ורקדנית. גם אם אתם לא סבורים שהמטרה היא שהילדים שלכם יהיו מקצועיים, לימוד אצל מורה מקצועי משפר את ההנאה של התלמיד ומטמיע בו יסודות טובים במידה וירצה להמשיך במסלול מקצועי בעתיד.

טיפ מס' 2: בדקו מהם מסלולי הלימוד בחוג. מסלולים לילדים ולמבוגרים – יתרון

אצל מורה שבחוגים שלה ישנם מסלולי בלט לילדות וילדים וגם בלט קלאסי למבוגרים אתם רק מרוויחים, משום שאתם יכולים להמשיך ללמוד שנים רבות ולהתפתח בתחום ללא קושי. כשמלווה אתכם אותה מורה, הדבר קל בהרבה מאשר במצבים בהם אתם עוברים ממנה למישהי אחרת. לכן, כדאי לקרוא עד הסוף את רשימת החוגים של המורה, ייתכן כי המשך הלימוד של הילדים שלכם נמצא ממש מתחת לאפכם.

טיפ מס' 3: המיקום רחוק? אולי ישנה שלוחה קרובה למקום מגוריכם

בעבר, מורה לתחום כמו בלט קלאסי התמקמה בסטודיו אחד, ואליו הגיעו תלמידים ממקומות רבים באזור. כיום, ישנה נטייה לפתוח שלוחות על מנת ללמד כמה שיותר תלמידים מכמה שיותר אזורים. חוג בלט לילדות וילדים אשר פורסם בעיר מסוימת, עשוי להיות מועבר גם בעיר אחרת, ולעתים ממש ליד הבית שלכם. שאלו, בררו, ותיווכחו כי מורה טובה יכולה להימצא ממש לידכם, ולהעביר לבנים ולבנות שלכם חוג בלט קלאסי מקצועי בלי להסיע אותם מרחקים גדולים.

 

[socialpug_share]

מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים