מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים

טיפים למציאת חוג בלט למבוגרים בהתאמה אישית

נשים מבוגרות ואפילו גברים המחפשים פעילות לשעות הפנאי, ודאי ימצאו אותה בריקודים חדשים ללימוד מעמיק. אם אין לכם ניסיון בריקוד, אך אתם רוצים להגיע מהר להשתלבות כרקדנים מקצועיים או חצי מקצועיים, אנו ממליצים על שיעורי בלט למבוגרים.

[socialpug_share]

blank

נשים מבוגרות ואפילו גברים המחפשים פעילות לשעות הפנאי, ודאי ימצאו אותה בריקודים חדשים ללימוד מעמיק. אם אין לכם ניסיון בריקוד, אך אתם רוצים להגיע מהר להשתלבות כרקדנים מקצועיים או חצי מקצועיים, אנו ממליצים על שיעורי בלט למבוגרים. בשונה מנורמות חברתיות שסיפרו לכם דרך אמצעי התקשורת או החברים, פלמנקו, זומבה וקיזומבה לא יהיו מאד יעילים אם לא תהיה לכם השפה הבסיסית של כל הריקודים הקלאסיים הללו, אשר נגזרת מהבלט הקלאסי. בלט למבוגרים יאפשר לכל אחד ואחת מכם/ן, גם בגילים מבוגרים, לאהוב את הריקוד, לדעת את עקרונותיו הבסיסיים ולהכיר אותם מקרוב.

מומלץ לבחור במסגרת אשר קרובה במידת האפשר לבית שלכם

אל תשכחו כי בלט למבוגרים אינו שיעור תיאורטי אלא גם מעשי, וגם אומנותי. המורה צריך או צריכה להיות טוב/ה, ובעל המלצות לעילא ולעילא. יש לכם מורה ליד הבית, שלא המליצו עליו, וזה בדרום תל אביב? חפשו ביפו או בבת ים, ואם שם לא תמצאו, חזרו על החיפוש בחולון, וכן הלאה. חוג בלט בחולון, תל אביב, יפו וכד' ניתן למצוא גם דרך האינטרנט וגם דרך המלצות מחברים. המלצות ישירות הן כמובן הכי טובות והכי מהימנות, אבל גם לעיון בהמלצות האינטרנט יש משקל לא מוּעט שיכול לסייע לכם לבחור נכון את המורה שלכם.

חפשו את הסגנון הכי מומלץ עבורכם

אם יש לכם מעט ניסיון קודם בריקוד, ניתן לבחור סגנון ייחודי, אבל אם אלו הצעדים הראשונים שלכם בתחום, אנו ממליצים על בלט קלאסי אשר יסייע לכם להטמיע את שפת הריקוד הבסיסית ולהכיר את הצעדים שלו בצורה טובה. גם בחיפוש זה, אין להתפשר על כלום, גם לא על מיקום, פרט לתחום שאתם צריכים ללמוד ולאיכותו של המורה או המורָה. לא מצאתם חוג בלט בתל אביב העונה על הדרישות? חפשו לימוד בלט בבת ים, והירשמו אליו אם הוא מלמד את הסגנון אותו אתם מבקשים ללמוד.

יתרונות תלמידי הריקוד בחברה האזרחית

טיפוח יחסי אנוש ורצון לעבוד בהרמוניה מול אנשים אחרים. חוסר הסתגרות. רצון לטפח סביבך חברה באופן קבוע, ויתרה מכך, שיפור במזג הכללי ובתנועה היומיומית. במילים אחרות, בלאט למבוגרים עושה אתכם אנשים רגועים, שקולים, שלווים ואוהבי חיים יותר מאשר מי שבחר להסתגר בביתו מול הטלוויזיה או מסך המחשב.

[socialpug_share]

מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים