מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים

המדריך המלא למציאת חוג בלט לילדים שלכם

אם אתם מעוניינים כי הבנים והבנות שלכם ילמדו בלט, כאן תוכלו לקבל הדרכה מקצועית כיצד למצוא את המורה המושלם/ת עבורם. שימו לב כי בלט אינו לבנות בלבד, והוא בהחלט נועד גם לבנים. בלט קלאסי מכיל מספר ריקודים מועט אך אוונגרדי מאד המיועד לזוגות, בליווי הבנים. על מנת למצוא את מורה הבלט שלכם מומלץ לדבוק במדריך שלפניכם אשר יבטיח איכות חסרת פשרות במהלך הלימוד שיתרחש בעתיד.

[socialpug_share]

blank

חפשו את המורה בעיר שנוח לכם להגיע אליה

אם אתם גרים בבת ים, חולון או ראשון לציון, ואפילו בשכונות דרום תל אביב כמו בן צבי ופלורנטין, שיעורי בלט בחולון יכולים להוות פתרון מעולה. זה לא שהמיקום חשוב כמו איכות המורה, ואם גיליתם שיש מורה במקום אחר – לא כדאי לכם לנסות, בוודאי שכן, אבל מורה טוב וגם קרוב אליכם זו האפשרות האופטימאלית.

בחרו את סגנון הבלט בו אתם מעוניינים שהילדים יתרכזו: התייעצו עמם לפני הרישום

ניתן לבחור בלט קלאסי, מודרני, ועוד – אך רוב הילדים יתחילו את צעדי הבלט הראשונים שלהם דווקא מהאספקט הקלאסי. כפי שהגיטרה והפסנתר הראשונים שהילדים לומדים הם קלאסיים, כך קורה גם בריקוד. זה מקנה לכל ילד יציבה נכונה, כללי ריקוד בריאים וצעדים שכדאי לדעת לפני שמתקדמים אל מחוזות אחרים. בלט לילדים במתכונת קלאסית הנו מועדף לדעת רוב היועצים המקצועיים בענף הבלט.

עברו על הסילבוס ובדקו את רמת התאמתו לילד ולעצמכם כהורים

הסילבוס צריך לעלות בקנה אחד עם הסידורים היומיים שלכם, כך שיתאפשר לכם גם להביא את הילדים או למצוא להם סידור הגעה אחר כמו תחבורה ציבורית, וגם לאסוף אותם בסיום החוג, או למצוא אלטרנטיבה תחבורתית אחרת. בנוסף, בדקו שהילדים יכולים להיות מחויבים לזמנים הללו, שכן לחלקם עלולות להיות שעות תגבור, שיעורים פרטיים וכד'. יש לוודא שזה לא מתנגש, ומאפשר להם להגיע לחוג בלט לילדים מדי שבוע. בדרך זו, סגנון כמו בלט קלאסי יועבר לילדים בצורה טובה, מענגת וכמובן עם אפשרויות לא מעטות, להתרכז במה שלומדים ולא לחוש שזה חלק מסיר לחץ של מחויבויות אחרות. דרך זו של לימוד מאפשרת לילדים לא רק להצליח בחוג זה, אלא גם לרצות להתמסר לריקודים אחרים בעתיד, כמו פלמנקו, מחול סופי, ועוד.

[socialpug_share]

מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים