מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים

המדריך המלא לבחירת חוג בלט לילדים

אם גם אתן מעוניינות לרשום את בנותיכן לחוג בלט לילדים, כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור את החוג ובפרט את המורה.

[socialpug_share]

טיפים-חוג-בלט-לילדים-בחולון

אם גם אתן מעוניינות לרשום את בנותיכן לחוג בלט לילדים, כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור את החוג ובפרט את המורה. ובכן, בנושא הזה הכל מתחיל מהשיח החברתי, אבל חשוב לדעת עם מי אתן מדברות בשביל להתייעץ. האדם עמו אתן צריכות לשוחח על חוג בלט לילדים צריך להיות בעל זיקה לתחום אומנותי כלשהו, ולהיות ידוע בציבור כמישהו שבדרך כלל פוגע בול כששואלים אותו על אנשי מקצוע בתחומים אומנותיים. זה לא אומר שההמלצה שלו תביא לכן מורה עם כושר טכני מטורף ויכולות וירטואוזיות מן המעלה הראשונה, אבל הוא בטוח יכווין אתכם למורה עם בסיס טוב שתוכל לאפשר לילדות שלכן כר פורה ליצירה והתפתחות בענף.

התייעצו לגבי מורה לחוג בלט קלאסי עם אנשים בעלי זיקה לאומנות וריקוד

התייעצות זו תפנה אתכם למורה מומלצת שרבים מעוניינים ללמוד אצלה. זה מאד חשוב לילדים – שכן התחלת הצעדים בעולם הריקוד מאד קשה, ולכן חייבים שתהיה מורה טובה שתדע להקנות לילדות את מה שהן צריכות בשביל להתחיל לשחות בענף. ההתייעצות עם אדם שיש לו זיקה לאומנות ויש לו קשרים עם אומנים לגבי זאת חשובה מאד על מנת להגיע למורה בעלת כושר הוראה נדרש מסוג זה.

נסו למצוא פתרון לימוד קרוב ככל האפשר למקום מחייתכם

גם אם המורה מלמדת בלט קלאסי לילדים רחוק מכם, זה לא אומר שלא קיים פתרון אחר. בדרך כלל, מורים לבלט עובדים בכמה מקומות ונפרסים על פני ערים ומושבים לא מעטים. למשל, אם מצאתם את המורה שלכם בבת ים וחשוב לכם שהשיעור יתקיים בחולון, ניתן למצוא פתרון.

לפני שנרשמים, בררו מהי תכנית הלימודים על מנת לתכנן את צעדיכן לעתיד

אל תשכחו שלא הגעתם למורה הזו דרך רקדנים (וכאן חשוב לציין שמי שיכולה להתייעץ עם רקדנית במקום עם יועץ אומנותי כללי, זה הכי טוב עבורה) אלא דרך מומחה אומנותי כללי. זה לא אומר שום דבר על תכנית הלימודים ועל מה שהיא תקנה לכם. חשוב מאד לברר מה בדיוק לומדים באותו חוג בלט לילדות, ובהתאם לכך להחליט אם להירשם או לא להירשם, ואם כן, אז לאיזה מסלול, קצר, ארוך, וכד'.

 

[socialpug_share]

מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים