מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים

המדריך המלא לאיתור חוג בלט לילדים

בחירת חוג בלט לילדים בגילים צעירים חשובה, ולא רק להתפתחות המקצועית בענף הריקוד, אלא גם להתפתחות חברתית, הפצת שמחת חיים והרחבת כושר ההתחברות שלהם עם ילדים מסביבת גילם. על פי רוב, אנשים שמתחמקים ממעגל החברים עושים זאת כתוצאה מישיבה ממושכת מול הטלוויזיה והמחשב, ולכן חשיפה לעולם הריקוד פותחת להם צוהר לעולם חדש של קשרים חברתיים.

[socialpug_share]

מדריך-למציאת-בלט

כמובן שמי שמעוניין או מעוניינת במסלול של ריקוד מקצועי, מומלץ להתחיל מענף הבלט הקלאסי, רצוי בגיל קטן ככל האפשר בשביל לפתח כישרון ריקוד המבוסס על בנק תנועות נכון ויציב.

ודאו כי על המורה שאתם נרשמים אליה יש המלצות

בלט לילדות וילדים אצל מורה שמלמדת גילים קטנים – מצריך שיהיה לה ניסיון בתחום. לימוד ריקוד באופן כללי מצריך ניסיון ואחריות, משום שלימוד תנועות לא נכונות עלול להוביל לבעיות יציבה ואף לבעיות אורתופדיות. כשמלמדים ילדים, נוספת לכך גם יכולת הסבר ותקשורת איתם, שהיא אינה דומה כלל לאופן ההתקשרות עם המבוגרים. לכן, אתם צריכים לבדוק שיש על המורה המלצות כמורה לריקוד, ובפרט – המלצות על הוראת בלט לילדים.

ודאו כי למורה יש לאן לקחת את הילד שלכם בהמשך, בגילים גדולים

מורה שיש לה מסלול בלט לילדות וילדים קטנים וגם מסלול לגדולים תהיה מועדפת בדרך כלל על מורה שמלמדת רק קטנים. מורה כזו תוכל לעשות בשבילם גם כאשר הם יגדלו ויזדקק לשיעורי ריקוד מתקדמים יותר. בנוסף, אם זו מורה שמלמדת גם מבוגרים, היא בדרך כלל מתמחה בסגנונות הפריפריאליים לבלט, כמו המחול הסופי והפלמנקו, ובגילים גדולים הם מאד מקובלים בחברה, ממש כמו בלט קלאסי בגילי הילדוּת.

מיקום קרוב – יתרון. מומלץ לוודא כי ישנה אפשרות כזו

מיקום קרוב לבית הילד/ה מהווה ללא ספק יתרון. בעבר, מורה שלימדה בלט קלאסי התמקמה במקום אחד, וילדים מכל האזור הגיעו אליה. כיום, מורות בלט לילדים עובדות בשיטה שונה קצת ונוטות לפתוח סניפים של המקומות בהם הן מלמדות. הדבר נובע משיפור נכונות הלקוחות לשלם יותר על שיעורי בלט, והתפתחות המודעות לתרבות במדינה באופן כללי. לכן, אם מורה לבלט מציינת שהיא נמצאת במקום מסוים, ייתכן כי זהו פרק קמפיין פרסום נקודתי. שווה לשאול אם יש לה גם שלוּחה במקום בו אתם גרים.

[socialpug_share]

מחפשת בית ספר בלט?

תנסי אותנו בחינם.

התקשרי 03-6337955 או מלאי את הטופס שלפניך:

מאמרים נוספים